Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh "A"

bílá - Anita                   červená - Agnes               zelený - Alex

žlutá - Anthea               sv. modrá - Annabelle      modrý - Alfons

oranžová - Amy            fialová - Arleen                 hnědý - Artex

 


1.7. - všechna štěňata mají své nové domovy a jsme s nimi v kontaktu

20.3. - máme doma ještě všechny 3 kluky a 1 holčičku Amy. Ostatní se mají v nových domovech velmi dobře a k nám se donáší jen samá chvála.

28.12. - stále je 5 štěňat volných - 2 holky a 3 krásní kluci, jsou znovu odčervení, jinak platí stále stejné informace jako o datum níže.

7.11. - zde jsou slíbené shrnující a aktuální informace: štěňátka jsou čtyřikrát odčervená, dvakrát očkovaná - jak to má správně být v jejich věku, jsou jim tedy 3,5 měsíce; volné jsou ještě tyto slečny - Anthea a Annabelle a tři kluci - Alex, Artex, Alfons; momentálně se učíme základním povelům a slušnému chování; strava - jsme navyklí na granule zpestřené vařenou stravou (těstoviny/rýže/vločky s masem, mrkví, sýry, tvarohem). V kontaktu jsme i s novými majiteli našich štěňat, kteří nám podávají jen samé dobré, spokojené a pochvalné zprávy, což nás nesmírně těší.)

16.10. - opět se všem omlouvám, ale nestíhám stránky aktualizovat a fotit. Nové informace jsou takové, že jsme znovu očkovaní, odčervení, učíme se poslouchat a základní povely.

3.10. - omlouvám se všem za zpoždění. Máme se dobře, život na zahradě i v domě už máme nacvičený.) Přes den už toho moc nenaspíme, radši dovádíme a hrajeme si. Naše mamka je z nás trochu zoufalá, ale nepřetržitě o nás pečuje.

23.9. - už je nám 10 týdnů. Včera nás opustila bohužel prozatím poslední slečna a to Arleen. Jinak znovu odčervujeme, 5 kilo už máme za sebou, není hra, co by nás nebavila a jídlo, které by nám nechutnalo. Fotky budou až po neděli.

18.9. - Včera nás opustila další slečna - bílá Anita. Kluci si však své domovy stále hledají a doufají, že se brzy již někdo hodný najde! Venku trávíme již celé dny, na zahradě je stále, co objevovat. Už budeme také vážit skoro 5 kilo.

11.9. - náš věk dovršil osmi týdnů, tudíž nás včera opustila první holčička - Agnes. Vážíme okol 4 kil. Snědli bychom, na co přijdeme. Také už máme za sebou třetí odčervení. Neustále šmejdíme po okolí a nepřestáváme objevovat nové a další věci.

2.9. - o měsíc starší a o kus živější, tak bych charakterizovala naše malinké raubíře, pořád by si hráli. Máme za sebou očkování, 2 odčervení a včera jsme se byli čipovat. Dostali jsme u pana veterináře pochvalu, že i v tak hojném počtu jsme mezi sebou vyrovnaní, vážíme přes 3,5kg. Jinak se chci omluvit, nové fotky budou až později, nejspíš po neděli.

26.8. - tak zahradu už jsme skoro prozkoumali, moc toho také už nenaspíme, jídlo nám chutná velice, za poslední týden jsme přibrali skoro kilo a jelikož nám je 6 týdnů, tak nás čeká očkování. Také trošku zlobíme, ale jen v rámci hraní si.)

19.8. - jsme už zase o týden starší, začali jsme jíst i granulky, mrkev, těstoviny, máma už je na kojení moc strhaná. Už jsme si přivezli domu ohrádku, ve které trávíme venku každou chvíli, kdy je hezky. Pomalu objevujeme svět hraček, spát už se nám moc nechce, radši prošmejdíme každý kout, co se naskytne. Nové fotky jsou přidány i v albu Tvaroh.

12.8. - dneska je nám už měsíc, pomalu přecházíme na pestřejší stravu - tvarůžek, lučina, piškotky. Taky začínáme zkoumat zahrádku, ale spíš běháme za mámou a pořád bychom jedli.

10.8. - nové fotky už jsou ve fotogalerii, malí zase neuvěřitelně povyrostli, neustále vrtí ocáskama, zkoumají okolí a pobíhají za mámou.  

6.8. - štěňátkům už rostou zoubky, také už mají za sebou první odčervení a jejich váha se pohybuje okolo 1 kg. Také už se chystáme na první stříhání drápků, které rostou neuvěřitelnou rychlostí. Nové fotografie budou v pondělí nebo úterý.

29.7. - dnes jsou štěňátkům přesně 2 týdny. Jejich váha se pohybuje mezi 700 a 800g, od porodu někteří přibrali už půl kila. Už se nám také rozlepují očíčka. Někteří mají škvírku menší, jiní větší. Pomalu se stavíme na nohy, ačkoliv náš pohyb není ještě ladný a potřebuje dopilovat.

      V noci 15. 7. 2010 se nám narodilo 9 krásných kudrnáčů, 6 holčiček a 3 kluci. Všichni se mají čile k světu, zatím jen spinkají nebo se kojí od mámy. Denně je kontrolujeme a vážíme, aby nějaké ze štěňátek nestrádalo, přece jen je jich hodně a o jejich pečující maminku se hádají, jak jen můžou, ale už teď bych řekla, že mají pánové trošíčku navrch. Všichni rostou jako z vody, každým dnem jsou větší a větší.

3 pejskové: Alex, Alfons (Alf), Artex (Art)

6 feneček: Agnes, Amy, Anita, Annabelle, Anthea, Arleen